
Макарони з капустою романеско
В природі так багато неймовірного. Ось, здавалося б, капуста - кого можна нею здивувати? А ви подивіться на качанчик капусти романеско! З вигляду його поверхня нагадує, скоріше, ландшафт якоїсь загадкової планети! Втім, ми пропонуємо вам не милуватись незвичною капустою (хоча вона дійсно просто фантастична), а спробувати її на смак. У порівнянні зі своїми капустними "родичами" вона має більш м'який вершково-горіховий смак (без гіркуватої нотки) і текстура її ніжніша, тому так важливо не переварити її. В іншому ж у рецепті дивовижної капусти всі інгредієнти залишаються цілком звичними. Отже, смакуймо!
Ingredients for the recipe
Ingredients
Pantanella Filini Pasta 500g
500 г
Cabbage Romaneso
500 г
Garlic
1 голівка
Pyryatyn Smetankovyy Hard Cheese 50%
100 г
Salt Egypt
за смаком
Preparation steps
01
Макарони (можна взяти будь-які за смаком) відваріть у великій кількості води, точно дотримуючись часу, вказаного на упаковці.
02
Качан романеско розділіть на суцвіття (не дуже дрібні) і приблизно 10 хвилин відварюйте у киплячій підсоленій воді. Злийте воду та обсушіть суцвіття.
03
Голівку часнику розділіть на зубчики і обсмажте їх, помішуючи, у розігрітій рослинній олії кілька хвилин.
04
Додайте на скороводу суцвіття романеско та просмажте кілька хвилин до готовності.
05
Підсмажену капусту з'єднайте з макаронами, добре перемішайте.
06
На терці натріть сир (найкраще підійде пармезан)
07
Сервіруйте романеско з макаронами по тарілках, посипте сиром та подавайте.
Where to order ingredients
Select the required ingredients in one of the stores