Яблучний пиріг Вульфів - Image

Яблучний пиріг Вульфів

Number of servings: 6Cooking time: 50 minDifficulty: EasyMeal: Breakfast

Погодьтеся, в пирогах є певна романтика, а в яблучних - ще й щось від казки. Ось ми і пропонуємо вам приготувати яблучний пиріг Вульфів, який подарує вам частинку дива, змусить забути про проблеми і життєву метушню. Легкий у приготуванні і такий же для шлунка - що ще потрібно для проведення прекрасних вихідних. Спечіть пиріг, покличте друзів на чай - і душевний вечір вам забезпечений. Адже ви подаруєте казку не тільки собі, а й своїм близьким. Більше того, крім вітамінів ви отримаєте порцію компліментів, оскільки цей десерт і справді дуже смачний. Також радимо вам запастися папером і ручкою, адже гості попросять поділитися рецептом. Бон апетит!

Ingredients

Тісто листкове

500 г.

Сметана

400 г.

Мед

100 г.

Яйце куряче

2 шт.

Яблука

5 шт.

Масло вершкове

50 г.

Кориця

за смаком

Preparation steps

01

Листкове тісто повністю розморозити (якщо тісто готове). Розкачати тісто на присипаній борошном поверхні. Деко змастити вершковим маслом. Викласти тісто на деко.

02

Яблука помити, очистити, видалити серцевину. Нарізати яблука скибочками і обсмажити на сковороді, додавши вершкове масло. Готувати до м'якості, додавши також мед, корицю. Духовку розігріти до 200°C градусів.

03

Сметану злегка збити міксером з двома яйцями. Одне яйце збити окремо. Додати в сметанно-яєчну суміш яблука і перемішати. Викласти начинку на розкачане тісто, загорнути краї у тіста. Змастити збитим яйцем і покласти в розігріту духовку. Випікати близько 30-40 хвилин.

Where to order ingredients

Select the required ingredients in one of the stores

Similar recipes

Royal champignon cream soup

Royal champignon cream soup

2

20 min