
Хумус із цукіні
Середземноморська страва хумус являє собою пюреобразну вегетаріанську закуску, класичний рецепт якої включає турецький горох нут, розбавлений оливковим і кунжутним маслами і лимонним соком. Також додається велика кількість різноманітних спецій і прянощів. Подається страва з запеченими або сирими овочами і як соус до лавашу або питі. Страва настільки смачна, легка і корисна, що араби їдять хумус на сніданок, обід і вечерю. У пропонованому рецепті основу пасти становить цукіні. Цей овоч надає страві приємний зеленуватий колір. Така собі літня версія традиційного хумусу. Маючи неповторний аромат, хумус з цукіні припаде до душі всім членам Вашої родини.
Ingredients
Цукіні
2 шт.
Олія оливкова
2 ст. л.
Сік лимонний
за смаком
Кунжут
1 ст. л.
Сіль
за смаком
Гвоздика мелена
1 г.
Перець червоний мелений
2 ч. л.
Кмин
2 ч. л.
Кінза
1 пучок
Перець болгарський
1 шт.
Preparation steps
01
Кунжут перемолоти в кавомолці.
02
Цукіні ретельно промити, після разом із шкіркою нарізати кубиками, покласти в блендер разом із іншими інгредієнтами, в тому числі і кунжутом.
03
Подрібнити суміш у блендері до стану пюре.
04
При подачі викласти хумус в мисочку, присипати зверху червоним і чорним перцем, подавати з часточками болгарського перцю і кінзою.
Where to order ingredients
Select the required ingredients in one of the stores