Паштет з курячої печінки з сиром і часником - Image

Паштет з курячої печінки з сиром і часником

Кількість порцій: 4Час приготування: 45 хвСкладність: СереднійПрийом їжі: Обід

Прочитавши на упаковці склад паштету з магазину, Ви задумалися? Приготуйте паштет своїми руками. Смачно, корисно, без всяких загусників і барвників! Домашній паштет, звичайно ж, не йде ні в яке порівняння з тим, що продається в магазині. Відмінна холодна закуска або намазка на бутерброди. Печінковий паштет можна готувати з печінки свинячої, курячої, качиної, але треба відзначити, що з курячої печінки він виходить більш ніжним. Особливість запропонованого рецепту в тому, що печінку попередньо обсмажують, а потім тушкують із вершками. На наступному етапі приготування Вам знадобиться блендер. Залишилося додати в печінкову масу вершкове масло, часничок і натертий сир і запекти в духовці. Паштет готовий!

Інгредієнти

Печінка куряча

300 г.

Цибуля ріпчаста

0,5 шт.

Морква

0,5 шт.

Вершки

70 мл.

Масло вершкове

70 г.

Сіль

за смаком

Олія рослинна

1 ст. л.

Перець чорний мелений

за смаком

Майоран

за смаком

Часник

1 зубчик

Сир твердий

30 г.

Етапи приготування

01

Очистити і промити курячу печінку. Розігріти сковороду, налити рослинну олію, обсмажити печінку.

02

Очистити і подрібнити моркву з цибулею, обсмажити на олії на сковороді. Наприкінці додати до цибулі і моркви майоран, сіль і перець. Викласти печінку, вилити вершки, тушкувати на маленькому вогні.

03

Остудити суміш, подрібнити за допомогою блендера до однорідності. Додати розм'якшене вершкове масло, дрібно нарізаний часник і натертий сир. Повторно перемішати.

04

Викласти паштет у форму, поставити в духовку на 30 хвилин, запікати при температурі 150°С.

Де замовити інгредієнти

Оберіть потрібні інгредієнти в одному з магазинів

Схожі рецепти

Крем-суп із королівських печериць

Крем-суп із королівських печериць

2

20 хв