Час до закриття найближчого вікна доставки Рус Укр Eng
Zakaz.ua Рецепти › Корисні цукерки з фініків і бананів
Корисні цукерки з фініків і бананів

Корисні цукерки з фініків і бананів

Дана назва цукерок цілком виправдовує їх вміст. У класичному розумінні цукерки, які виготовлені з шоколаду і цукру не такі вже корисні. Ні користь, звичайно, є і в них, так як шоколад сам по собі володіє масою цілющих властивостей. Вся користь шоколаду спотворюється тим, що виробники додають в цукерки багато цукру і не корисних добавок. Але сьогодні ми вам хочемо запропонувати принципово новий спосіб приготування цукерок. Причому цукерок, які готуються зовсім без цукру, який інколи псує нам всю фігуру. Мало того, на відміну від шоколадних цукерок наші цукерки ще й містять масу вітамінів. Такі цукерки можна навіть давати дітям, вони їм точно не зашкодять, навпаки тільки принесуть користь молодому організму.

Кількість порцій 6
Час приготування 10 хв

  1. 1. Мигдаль сирий — 50 г.
  2. 2. Горіхи волоські — 25 г.
  3. 3. Какао-порошок — 1 ст. л.
  4. 4. Фініки — 5 шт.
  5. 5. Банан — 0,5 шт.
Інгредієнти для цього рецепту ви можете купити в таких супермаркетах:

Етапи готування

  1. Мигдаль подрібнити в блендері, поділити на дві частини. Одну половину залишити в чаші блендера, до нього додати волоські горіхи. Подрібнити. Додати в чашу також банани і фініки, подрібнити.

  2. Другу половину мигдальної крихти змішати в мисці з какао-порошком.

  3. Ложкою набрати масу з чаші блендера, обваляти в суміші какао та мигдалю, сформувати кульку, виконати процедуру з іншою масою з блендера.

  4. Викласти кульки на тацю, прибрати на 2-3 години в холодильник.