Час до закриття найближчого вікна доставки Рус Укр Eng
Zakaz.ua Рецепти › Кава "Бом-бон"
Кава "Бом-бон"

Кава "Бом-бон"

Чашка ароматної кави - це сучасний ранковий напій. Запорука енергійного і хорошого настрою. Навіть вдихаючи його чудовий, збадьорюючий аромат прокидатися хочеться повільно, ловлячи кожну нотку задоволення. І скільки б нас не лякали про шкоду цього напою, на його популярності це ніяк не позначається. Хоча, деякі стверджують інакше: якщо кава якісна, то вона містить більше 100 корисних речовин. Як бачимо, кава може бути ще і дуже корисною. Ми ж хочемо запропонувати вам насолодитися справжнім іспанським смаком, кавою "Бом-бон". Згущене молоко і свіжа чорна кава - основа її вишуканості і пікантності. М'який і тонкий смак чорного напою вже чекає вас!

Кількість порцій 1
Час приготування 10 хв

  1. 1. Згущене молоко — 50 мл.
  2. 2. Чорна кава еспресо — 70 мл.
  3. 3. Кубики льоду — 3 шт.
Інгредієнти для цього рецепту ви можете купити в таких супермаркетах:

Етапи готування

  1. На дно склянки влити 50 мл. сгущенyого молока за допомогою чайної ложки (вставити в склянку і по ній влити згущене молоко).

  2. Заварену заздалегідь чорну каву (еспресо) влити в склянку зверху згущеного молока. Кава при цьому має бути теплою. Другий шар готовий!

  3. Для прикраси можна збити у блендері 20 мл. кави з кубиками льоду в густу піну. Викласти зверху ложечкою на готовий "Бом-бон".