Час до закриття найближчого вікна доставки Рус Укр Eng
Zakaz.ua Рецепти › Шоколадно-кавові трюфелі
Шоколадно-кавові трюфелі

Шоколадно-кавові трюфелі

Кава з шоколадом – мало того, що звучить красиво і навіть дуже смачно, але ще й гармонійно поєднується. Якщо Ви згодні з цією фразою, пропонований рецепт обов'язково підніме Вам настрій, оскільки у складі цього чудового десерту присутня і ароматна кава, і спокусливий шоколад. Шоколадно-кавові трюфелі – милі кульки з густого шоколадно-вершково-кавового крему, обвалені в какао-порошку. Свою горду назву цукерочки отримали завдяки схожості з вишуканим делікатесним грибом трюфелем, який відомий кожному гурману і зростає в густих гаях на півдні Франції. Готувати таке частування до чаю – суцільне задоволення. Мінімум зусиль і максимум незабутнього задоволення.

Кількість порцій 10
Час приготування 30 хв

  1. 1. Шоколад чорний — 250 г.
  2. 2. Масло вершкове — 60 г.
  3. 3. Вершки 33-35% — 100 мл.
  4. 4. Кава розчинна — 40 г.
  5. 5. Какао-порошок — 150 г.
Інгредієнти для цього рецепту ви можете купити в таких супермаркетах:

Етапи готування

  1. Шоколад, розламаний на шматочки, разом з вершковим маслом, нарізаним кубиками, подрібнити в блендері. Вершки з кавою змішати і довести до кипіння. Додати гарячу каву до шоколаду з маслом. Довести масу до однорідності і збити міксером.

  2. Поставити шоколадну масу в холодильник мінімум на 1 годину. Потім дістати, сформувати з маси кульки. Какао просіяти на суху і пласку тарілку. Обваляти цукерки в какао, викласти на тарілку на пергаментний папір і поставити в холодильник на 2 години.